AĞ ALTYAPI VE ENTEGRASYON

​AĞ HİZMETLERİ

Ağ altyapısı, günümüz rekabet koşullarında kurumların faaliyetlerini önemli ölçüde etkileyen en kritik konulardan biridir. BTS GRUP müşterilerine bilginin üretilmesinden kullanımına, korunması ve saklanmasına, ihtiyaç halinde yeniden kullanımı dahil her adımda en etkin yardımcı rolünde olmakla birlikte ağ altyapısı ihtiyaçlarına yönelik kuvvetli bilgi birikimi ve yetkin bir tecrübe ile koşulsuz müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutmaktadır. BTS Grup bünyesinde bulunan uzman mühendis kadrosuyla ağ teknolojileri alanının dünyaca ünlü üreticileri olan Cisco, HP, Juniper gibi markaların çözümleri konusunda üst düzey bilgi birikimine sahiptir.

​GÜVENLİK ÇÖZÜMLERİ

Yaşadığımız evrende teknolojinin süregelen bir gelişim içinde olduğu yadsınamaz bir gerçek. Çeşitli önlemler alınsa dahi sürekli gelişim içinde olan teknoloji karşısında önlemlerin tekrar yenilenerek şekillenmesi gerekmektedir. Bu ise şirketlerin kendi oluşturacağı ‘network güvenlik politikası’ ile sağlanabilir. BTS GRUP bir kuruluşun güvenliğini sağlamak amacıyla güçlü kadrosu ve deneyimiyle bilgi teknolojileri alanında ‘en güncel’ ve kritik güvenlik çözümleri sunmaktadır.

​BÜTÜNLEŞİK ÇÖZÜMLER

​Günümüzde hızla gelişen iletişim teknolojilerine bağlı olarak iş gereksinimleri ve iş yapış şekilleri bir değişim içerisindedir. Bu değişim sürecinde bilgiye erişimin önemi giderek artmaktadır. BTS GRUP, hızla değişen bu ihtiyaçlar doğrultusunda yetkin uzmanlığıyla müşterilerinin iletişim altyapı ekipmanlarını birbirleriyle entegre hale getirip altyapı ve iş süreçlerinde verimliliği arttırıcı çözümler sunarak bu sayede gerçekleştirdiği başarılı projeler ve güçlü referanslar ile karmaşık ortamlar için birlikte çalışma imkanı ve yönetim kolaylığı sağlamaktadır.

​SİSTEM VE VERİ DEPOLAMA ÇÖZÜMLERİ

Siber saldırıların her geçen gün arttığı günümüz bilişim dünyasında iş sürekliliği ve verimliliğinin önemi oldukça fazladır. İş sürekliliğinin sağlanabilmesi için ise veri merkezi güvenliği büyük ölçüde önem taşır. BTS GRUP, farklı platformlarda çalışan sistemlere ve altyapılara sahip şirketlere kritik iş uygulama ve veriler için gerekli tüm ihtiyaçlara cevap verebilecek güvenli veri depolama ve yedekleme çözümleri sunmaktadır.Şirketimiz bu alanda dünyanın en önemli üreticisi olan HP ile yakın işbirlikteliği sayesinde müşterilerine en uygun çözümleri en optimum yatrırım maliyetleriyle sağlamaktadır.

​SANALLAŞTIRMA HİZMETLERİ

BTS GRUP, birçok farklı proje ile deneyim kazanmış, teknolojik gelişmeleri takip eden eğitimli uzman kadrosu ile gelen talepler doğrultusunda çeşitli konularda özel olarak tercih ettiğiniz operasyonlar için BT ihtiyaçlarınızı basitleştirip, faydaları artıracak sanallaştırma çözümleri sağlamaktadır.