KATMA DEĞERLİ SERVİSLER

​KURULUM HİZMETLERİ

BTS GRUP en son teknolojileri takip ederek kurumlara gerek talep ölçüsünde gerekse ihtiyaç duyulan yeni sistem kurulumlarını yetkin kadrosu ile gerçekleştirmektedir. Bu doğrultuda, müşteri ile optimum bir plan tanımlanarak sorunsuz bir operasyon icra edilir, kurulum sonrasında ise yapılan işler ve elde edilen sonuçlar uygun bir rapor formatıyla müşterilere sunulmaktadır.

​BAKIM VE DESTEK HİZMETLERİ

BTS GRUP kurumların BT operasyon ve destek  hizmetleri tarafındaki tüm ihtiyaçlarını müşteri arz ve taleplerine paralel oluşturulan etkili bir plan ile karşılamaktadır. Bununla birlikte kurulan sistemlerin sonrasında destek ve bakımı operasyonunun sorunsuz sürdürülebilmesi için sözleşmeli veya çağrı bazlı destek hizmetleri sunulmaktadır.

​IT ALTYAPI TAŞIMA HİZMETLERİ

​BTS GRUP, Altyapı Taşıma hizmetleri kapsamında sunduğu çözümlerde kurumların yeni bir lokasyona taşınırken ihtiyaç duyabilecekleri çeşitli servisleri hızlı ve güvenilir bir şekilde sunmayı amaçlamaktadır. Bu servis kapsamında gerekli olan tüm operasyonel süreçler planlanarak IT altyapı taşıma projeleri gerçekleştirilmektedir.

​DANIŞMANLIK HİZMETLERİ

BTS GRUP, müşterilerin mevcut proje ve problemlerine yönelik en uygun BT çözümlerinin sunulması, mevcut BT yapıları ile hedeflenen veya gereksinim duyulan yapılar arası farklılıkların entegrasyonu, iyileştirme önerilerinin sunulması ve BT sistemlerinin ulusal-uluslararası standartlara uygunluğunun denetlenmesine yönelik üst düzey danışmanlık hizmetleri sağlamaktadır.

​DIŞ KAYNAK KULLANIM HİZMETLERİ

Günümüzde kuruluşlar sağladıkları hizmetlerin kalite ve verimliliğini arttırıp maliyetlerini düşürmek amacıyla IT hizmetleri için çeşitli firmalarla çalışmaktadır. Bu şekilde çalışan kurumlar IT altyapılarını profesyonel bir ekibe devrederek, kurumlarının verimliliklerine doğrudan etkisi olan konulara yoğunlaşabilmektedirler. BTS GRUP, şirketlerin ihtiyaçları doğrultusunda ve kurum kültürlerine göre bu taleplere cevap vermek için ‘Dış Kaynak Kullanımı’ hizmetleri sunmaktadır.

​ÜRETİCİ SERVİS HİZMETLERİ

Şirketlerin ticari hedeflerini yerine getirmek ve iş ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla, Bilişim Teknolojilerine bağımlılık her geçen gün artmaktadır. Yenilikçi değişimi hedefleyen tüm kurumların, ekonomik, güvenilir, sürekli ve yüksek kalitede servis hizmetlerinden faydalanma ihtiyacı bulunmaktadır. BTS GRUP, şirketlerdeki her türlü organizasyonun iş ihtiyaçlarına uygun BT servislerinin sunulması ve hizmetlerin verilmesi için, teknolojiyi ve süreçleri bütünleştiren deneyimli bir platformdur.

​YÖNETİLEN HİZMETLER

Kurumların, tüm bilgi ve iletişim teknolojileri operasyonlarının kusursuz yönetilmesi oldukça zorlu bir süreçtir. Dolayısıyla BT operasyonları yönetiminin, güvenilir bir servis sağlayıcı tarafından alınması, onlara büyük verimlilik sağlar. Bu noktadan hareketle birbirinden çeşitli sektör ve kuruluşlar için geniş bir yelpazede kapsamlı projeleri başarıyla hayata geçirmiş olan BTS GRUP, bu deneyim ve birikimiyle en etkin şekilde ‘yönetilen hizmetleri’ müşterilerine sunmaktadır.